• انتخاب دانشگاه

  راهنماي دانلود کارنامه سه ساله اطلاعات علمي پژوهشي و نحوه تکميل آن جهت دريافت پژوهانه 1393 ------------------------->جديد

  کارنامه کل اطلاعات علمي پژوهشي از پنل گزارش رزومه وکارنامه قابل دانلود است.

   

  با سلام

          احتراما باستحضار ميرساند کارنامه سه ساله اطلاعات علمي پژوهشي بمنظور تصويب و دريافت پژوهانه در سال 1393، از منوي اصلي سامانه با فرمت فايل وورد، قابل دريافت ميباشد.

  کليه اساتيد محترم در اولين فرصت بعد از تکميل اطلاعات پژوهشي خود، کارنامه سه ساله علمي پژوهشي جهت دريافت پژوهانه (فايل DOC) را دانلود نمايند وبا افزودن مشخصات مدارک تحصيلي و همچنين در صورت نياز، ورود موارد خاص مربوط به تبصره هاي دستورالعمل جديد پژوهانه آن را تکميل و چاپ نمايند. تبصره و رديفهاي خاص پژوهانه مانند مشارکت در ايجاد واحد فناوري يا تاسيس شرکتهاي دانش بنيان، سمت اجرايي در دانشگاه، سردبيري و عضويت در هيات تحريريه نشريات معتبر علمي پژوهشي، عضويت در کميته همايش هاي ملي و بين المللي، داور در جشنواره هاي تخصصي بين المللي و ... ميباشد.

  ضمنا در صورتيکه فايل آرم دانشگاه و فايل تصوير شما (بنام کد ملي شما) در پوشه جاري کارنامه پژوهشي باشد تصاوير فوق بطور اتوماتيک در متن و در جاي مشخص شده ظاهر ميشود. اين دو فايل را نيز ميتوانيد از همان صفحه دريافت کارنامه، دانلود نماييد، در صورتيکه فايل تصوير شما در سرور وجود ندارد کافي است عکس خود را اسکن کرده و با نام کد ملي و پسوند JPG در پوشه جاري ذخيره نماييد (بعنوان مثال استادي با کد ملي 0035123456  فايل تصوير وي بنام o35123456.JPGايجاد شود)

  سپس کارنامه موردنظر را چاپ گرفته و بهمراه کپي کليه مدارک لازم جهت اثبات درستي اطلاعات، تحويل مدير پژوهشي دانشکده شود ايشان پس از که کنترل و امضاء کارنامه پژوهشي، تحويل معاونت محترم پژوهشي مينمايد تا جهت تصويب پژوهانه به منطقه و سپس سازمان مرکزي ارسال شود.

  تذکر مهم 1: فقط رکوردهايي در کارنامه پژوهشي نمايش داده ميشود که توسط مدير محترم پژوهشي دانشکده تاييد شده باشد و در انتظار تاييد معاونت محترم پژوهشي باشد يا تاييد نهايي شده باشد. رکوردهاي ذخيره موقت در کارنامه نمايش داده نميشود. (رکوردهاي در انتظار تاييد دانشکده، فعلا در کارنامه ظاهر ميشود ولي با توجه به سياست اصلي سامانه، در آپديت بعدي برنامه، اين نوع رکوردها نيز ظاهر نخواهد شد و فقط رکوردهاي تاييد شده توسط دانشکده ظاهر ميشود)

  تذکر مهم 2: امتيازهاي محاسبه شده براي مقاله در مجله بر اساس مصوب جديد ميباشد. ساير فعاليتهاي پژوهشي بر اساس مصوبه هاي گذشته ميباشد مقدار امتياز محاسبه شده با دستورالعمل جديد معمولا يکسان است و ممکن است براي تبصره و شرايط خاص متفاوت باشد که اين شرايط با ارائه مدارک لازم به مدير پژوهشي دانشکده، اقدام اصلاح فايل وورد کارنامه پژوهشي مينماييد.

  تذکر مهم 3: در صورتيکه امتياز محاسبه شده مقاله در مجله درست نميباشد، بايد با استفاده از گروه ايندگسها نوع رديف ايندکس مجله را طبق مصوبه جديد پژوهانه مشخص نماييد. انتخاب گروه ايندگسها براي مجله هاي تاييد نشده براي همگان از قسمت ويرايش مجله قابل انتخاب است، و براي مجلات تاييد شده قبلي، فقط توسط مدير پژوهشي دانشکده و از صفحه خانه مدير مجله انجام ميشود.

   

  مدارک لازم جهت تحويل به همراه کارنامه:

  1- براي مقاله در مجله: کپي صفحه اول مقاله و کپي مدرکي که نوع ايندکس و IF مجله را مشخص نمايد.

  2- مقاله در همايش: امتياز ندارد.

  3- کتاب: کپي جلد کتاب و صفحه شناسنامه کتاب. (کتب بدون فيپا امتياز ندارد)

  4- طرح پژوهشي: کپي نامه تصويه حساب پژوهشي

  5- اختراع، اکتشاف و ...: کپي مدرک ثبت اختراع

  6- ساير فعاليتها نيز نيز نياز به مدرک لازم جهت تاييد دارند.

   

  با تشکر

  محمد رضا سلطان آقايي

  آخرین اساتید ثبت نام شده
  آخرین مقالات چاپ شده
  آخرین مجلات انتشار یافته
  آخرین همایش ها و کارگاه ها